Multimediju strūklaku šovs

Vienīgais 4D multimediju strūklaku šovs Baltijas reģionā, kurā izmantojot ūdens strūklakas, mūziku, gaismas, video projekcijas un lāzerus tiek veidots priekšnesums, kurš kļūs par spilgtāko notikumu Jūsu svētkos.

Piedāvājam multimediju strūklaku šovus veidot gan dabīgās ūdens tilpnēs, kā upēs un ezeros, gan mūsu izveidotā baseinā telpās un brīvā dabā.

Background

Dabīgā ūdens tilpnē (upe, ezers, dīķis) iegremdējamās strūklaku konstrukcijas sniedzas līdz pat 60m garumam.

Komplektā ietilpst ūdenssūkņi ar dažādām sprauslām, lieljaudas LED prožektori, vēdekļa veida ūdens ekrāns 30x18m, 90kw video un lāzeru projekcijām, iespaidīgs video projektors, lāzeriekārtas un papildus gaismu efekti krastā. Ūdens strūklu augstums variējas no 0,5–25m. Šova realizēšanai nepieciešama ūdenstilpne, elektrības pieslēgums 120kw.

Katrs strūklaku šovs tiek programmēts pēc individuāla klienta pasūtījuma. Multimediju strūklaku šovus var veidot arī īpaši izstrādātā mūsu baseinā 4-20 metri (gan telpās, gan brīvā dabā).

Standarta strūklaku šovs sastāv no 15x4m baseina ar 15x3m ūdens savākšanas spārnu. Komplektā ietilpst 40 ūdenssūkņi ar dažādām sprauslām, vairāk nekā 30 lieljaudas LED prožektori, akustiskā sistēma un video projektors. Ūdens strūklu augstums variējas no 0,5–25m. Virs baseina uzstādīta 10m augsta fermu konstrukcija ūdens ekrānam, uz kura tiek projicēts Jūsu izvēlētais foto, video vai grafika. Šova realizēšanai nepieciešams līdzens laukums vai podests 20x8m, elektrības pieslēgums 40kw un 15 kubikmetri ūdens baseina uzpildīšanai.

Background

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu daudz sīkāku tehnisko nodrošinājumu un apspriestu Jūsu radušās ieceres – vienmēr pieskaņojamies un esam gatavi meklēt risinājumus pat sākotnēji neticamām idejām.

Sazināties ar mums

Kontakti