Lāzeru šovi

Visbiežāk pasniegto vēstījumu vieglāk šķiet saskatīt attēlos un video stāstos. Mēs esam pārliecināti, ka arī muzikālais baudījums ir viens no spēcīgākajiem vēstījuma veidiem. Īpaši, ja to savieno ar sajūtu pastiprinošiem specefektiem – unikāliem lāzeru šoviem un spilgtām gaismu spēlēm.
Background

Izveidosim individuālu programmu tieši Jūsu vēlmēm un pieskaņosim to izvēlētā pasākuma stilam – vai tas būs reibinošs rokkoncerts, neprātīga dzimšanas dienas ballīte vai izklaidējošs korporatīvais pasākums, kopīgi atradīsim visveiksmīgāko risinājumu, lai izvēlētais lāzeru šovs liek elpai no sajūsmas aizrauties. Kopīgi radīsim veidu, kā izstāstīt jūsu stāstu.

Ja tomēr nav skaidras vizuālās vadlīnijas un vēlmes, mēs piedāvājam arī izvēlēties no standarta lāzeru šovu un grafikas vizualizācijas iespējām, atrodot sev vispiemērotāko.

Pārvērtīsim prātam neaptveramas lietas, skaistos un pavisam reālos vēstījumos, dinamiskās lāzeru projekcijās.

Background

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu daudz sīkāku tehnisko nodrošinājumu un apspriestu Jūsu radušās ieceres – vienmēr pieskaņojamies un esam gatavi meklēt risinājumus pat sākotnēji neticamām idejām.

Sazināties ar mums

Kontakti